O16/044
František Kobliha (1877-1962)
KOSTEL SV. JAKUBA
1913
Dřevoryt na papíře, 377x275 mm (výřez pasparty), zn. a dat. v tisku vlevo dole „FK13“, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou „FKobliha“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.