O16/049
Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)
MARIÁNSKÝ SLOUP NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE
Barevný lept, signováno vlevo dole v tiskové ploše, dále vpravo dole tužkou s přípisem "Panu vrch. stav. radovi Ing Jos. Zlatuškovi". 325x355 mm tisk. plocha, 450x530 mm arch. Zatmavlý papír ve výřezu, jinak bez poškození.