Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Krajina

O16/052

Max Švabinský (1873-1962)

KRAJINA

Litografie na papíře, 125x180 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "27/30", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "MŠvabinský". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 800 Kč

Nejvyšší příhoz: YNIJ  8 000 Kč
33 příhozů
Prodáno