Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Stařenka

O16/058

Antoš Frolka (1877-1935)

STAŘENKA

1916
Akvarel na papíře, 369x260 mm, sign. a dat. vlevo dole "A. Frolka. 1916.". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: NYTJ  10 000 Kč
46 příhozů
Prodáno