Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Plakát 1964

O16/073

František Kupka (1871-1957)

PLAKÁT 1964

1964
Barevná litografie na papíře, 650x470 mm, sign. v pravém rohu v tisku "Kupka", zn. "MOURLOT-IMP". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Plakát k výstavě kvašů a pastelů Františka Kupky v galerii Karla Flinkera v Paříži, 1964.

Vyvolávací cena: 49 000 Kč

Nejvyšší příhoz: DQZB  66 000 Kč
8 příhozů
Prodáno