O16/074
František Kupka (1871-1957)
STUDIE K DVOUBAREVNÉ FUZE
1913
Barevný lept na papíře, 160x230 mm, sign. v pravém rohu tisku "Kupka" a dat. v levém rohu tisku "1913". V pravém dolním rohu značeno razítkem "Kupka".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.