Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Studie k dvoubarevné fuze

O16/074

František Kupka (1871-1957)

STUDIE K DVOUBAREVNÉ FUZE

1913
Barevný lept na papíře, 160x230 mm, sign. v pravém rohu tisku "Kupka" a dat. v levém rohu tisku "1913". V pravém dolním rohu značeno razítkem "Kupka". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 29 000 Kč

Nejvyšší příhoz: ORXA  65 000 Kč
19 příhozů
Prodáno