O16/087
Aleša Vaic (1920-2009)
BYZANTSKÁ PÍSMENA
Barevný lept na papíře, 400x350 mm, číslováno vpravo dole pod tiskem tužkou „6/30“, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou „Aleša Vaic“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.