Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Sv. Jan Nepomucký

O16/102

Anonym

SV. JAN NEPOMUCKÝ

Rakousko, 30. léta 18. stol.
Olej na dřevě, 45x34 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 39 000 Kč

Skončeno