Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Ženský akt s anděly

O16/103

ŽENSKÝ AKT S ANDĚLY

Francouzská škola, okruh Jeana Marca Nattiera, závěr 18. stol.
Olej na plátně, 46x37,5 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 12 500 Kč

Nejvyšší příhoz: ZMNF  20 500 Kč
9 příhozů
Prodáno