Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Romantická krajina se stafáží

O16/105

Anonym

ROMANTICKÁ KRAJINA SE STAFÁŽÍ

19. stol.
Olej na plátně, 23x27 cm, rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Skončeno