O16/106
Karl Marko (1791-1860)
KRAJINA SE SV. JANEM KŘTITELEM
Olej na plátně, 24x30 cm, sign. vlevo dole "C. Marko", zn. na zadní straně rámu "Marko". Rámováno. Stav odpovídající stáří.