Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Říční krajina s rybářem

O16/117

ŘÍČNÍ KRAJINA S RYBÁŘEM

90. léta 19. stol.
Olej na plátně, značeno vlevo dole "Trouillebert". 100,5x81,5 cm. Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

Skončeno