Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Venkovské stavení

O16/120

Čeněk Jandl (1896-1965)

VENKOVSKÉ STAVENÍ

1924
Olej na plátně, 76x75,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "Č. Jandl 24". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Skončeno