O16/150
Robert Emil Stübner (1874-1931)
ŽENSKÉ AKTY V PLENÉRU
1922
Olej na plátně, 99x48 cm, sign. a dat. vlevo dole "Rob. E. Stübner 5. 7. 22.". Rámováno.