O16/208
DVOJICE VITRÍN
Praha
90. léta 20. stol.
Dvojice jednodveřových vitrín z měkkého dřeva dýhovaného třešňovou dýhou. Boční sloupy stojící na soklu s konkávně prohnutou zásuvkou nesou trojúhelníkový tympanon s vrcholovou lomenou římsou. Velmi kvalitní zakázková výroba podle luxusní biedermeierové předlohy. Rozměr: 160x97x57 cm. Vnitřní osvětlení.