Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Stříbrná slánka art deco

O16/303

STŘÍBRNÁ SLÁNKA ART DECO

Rakousko-Uhersko, Budapešť, Kálmán Polgár, 1. třetina 20. stol.
Slánka hvězdicového tvaru na třech zalamovaných nožkách v elegantním artdecovém tvarosloví, Ag 800/1000, celková hmotnost 71,38 g, v. 7,5 cm, puncovní značka S-33, "B" a značka výrobce. Stav B.