O16/303
STŘÍBRNÁ SLÁNKA ART DECO
Rakousko-Uhersko, Budapešť, Kálmán Polgár, 1. třetina 20. stol.
Slánka hvězdicového tvaru na třech zalamovaných nožkách v elegantním artdecovém tvarosloví, Ag 800/1000, celková hmotnost 71,38 g, v. 7,5 cm, puncovní značka S-33, "B" a značka výrobce.