O16/331
VÁZA
Čechy, Nový Bor, F. Pautsch pro rafinerii J. Mühlhaus, 2. desetiletí 20. stol.
Váza z bezbarvého skla, zdobená malbou květinových motivů švarclotem a transparentními barevnými emaily, zlacené obruby. V. 16,8 cm.