Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Pohár se světadíly

O16/406

POHÁR SE SVĚTADÍLY

Čechy, 3. čtvrt. 19. stol.
Zvonovitý pohár na vyšší klenuté patce a s víkem, bezbarvé sklo broušené, zdobené matnou řezbou s personifikacemi 4 světadílů v oválných medailonech s dekorativním orámováním a popisy a květinovými koši ve cviklech při horním a spodním okraji a ornamentálními pásy na patce a víku. Celk. v. 25,5 cm. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Skončeno