O16/456
POHÁR ÜBERFANG
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Kupa oválného půdorysu na vysoké hraněné balustrové noze a široké klenuté patce, zelená sklovina přejímaná opakní bílou, probrušovaný dekor s florálními motivy, zlacená štafáž.
V. 26 cm.