O16/467
VÁZA
Čechy, Nový Bor, Brüder Podbira,
30. léta 20. stol.
Váza z medově hnědého foukaného skla. Hladký zvonovitý plášť zdobí zlacený dekor v podobě pravidelné rastrové mřížky, kruhová podstava zlacena.
V. 18,7 cm.
Stav A/B.
Lit.: Georg Höltl (herausgeb.), Das Böhmische Glas 1700–1950. Bd. VI. Art Deco – Moderne, Passau 1995, s. 84.