O16/611
STŘÍBRNÝ SVÍCEN
Konec 19. stol.
Čtyřplamenný svícen v historizujícím (rokokovém) tvarosloví, s bohatým reliéfním a aplikovaným dekorem akantů, růží a ovocných festonů, na trojboké podstavě vysoká balustrová noha, na ní osazen nástavec s jedním centrálním a třemi nižšími, ozdobně kroucenými rameny. Ag 900/1000, celková (hrubá) hmotnost 4678,9 g, v. 73 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.