O16/615
STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC
19. stol.
Mísa oválného půdorysu na vyšší patce s prolamovanou nástavbou, bohatý reliéfní, aplikovaný a ražený dekor florálních rozvilin, po stranách akantová ucha osazená figurkami sedících puttů, Ag 800/1000, 2924,15 g, 48,5x28,5x34 cm, značeno ryzostním číslem.
Osvědčení puncovního úřadu.