O16/616
STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC S LASTURAMI
Itálie,
20. stol.
Nástolec tvořený stříbrným dvouramenným (tříplamenným) svícnem v rokokovém tvarosloví, na jehož ramenech jsou upevněny postříbřené lastury (hřebenatky) coby misky, Ag 900/1000 - 172,94 g, celková (hrubá) hmotnost 572,10 g, v. 18,5 cm, výrobní značka nečitelná.
Osvědčení puncovního úřadu.