O16/617
POUZDRO SE STŘÍBRNÝM VÍKEM
Obdélné pouzdro z bezbarvého skla, opatřené stříbrným víkem s gravírovaným a prolamovaným dekorem rokokových florálních ornamentů, Ag 875/1000 - 46,98 g, 16x3,5x3,5 cm, značeno ryzostním číslem a "IBH". Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.