O16/625
STŘÍBRNÁ MEZUZA
Rusko,
posl. třetina 19. stol.
Závěsná židovská schránka na svitek Tóry, aplikovaný dekor, Ag 875/1000, celková hmotnost 24,25 cm, d. 11 cm, ruské výrobní značky: "ИА", "B.C/1873", ryzostní číslo.
Osvědčení puncovního úřadu.