O16/641
DÓZA S ŽABKAMI
Rusko,
20. stol.
Dekorativní dózička obdélného tvaru z polodrahokamu tygří oko, uvnitř polstrovaná, víko na stěžejce na svrchní straně osazeno trojicí miniaturních stříbrných žabích figurek (1 z nich pozlacená), 6,5x5,5x4,5 cm, značeno: "I. P.".