Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Dóza s žabkami

O16/641

DÓZA S ŽABKAMI

Rusko, 20. stol.
Dekorativní dózička obdélného tvaru z polodrahokamu tygří oko, uvnitř polstrovaná, víko na stěžejce na svrchní straně osazeno trojicí miniaturních stříbrných žabích figurek (1 z nich pozlacená), 6,5x5,5x4,5 cm, značeno: "I. P.". Stav A.