O16/642
DÓZA - VEJCE
Rusko,
20. stol.
Stříbrná dekorativní dózička ve tvaru vejce, zdobená na plášti zeleným a bílým guilloché emailem, zlacenými aplikami a barevnými kameny, interiér opatřen modrým smaltem, Ag 875/1000, celková (hrubá) hmotnost 56,30 g, v. 4,5 cm, neznačeno.
Stav C.
Osvědčení puncovního úřadu.