Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Zlaté kapesní hodinky Nardin

O16/647

Švýcarsko, Locle & Geneve, Ulysse Nardin,

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY NARDIN

19. / 20. stol.
Zlaté pánské kapesní hodinky dvouplášťové, Au 585/1000, celková (hrubá) hmotnost 58,12 g, Ø 4,8 cm. Zlatavý ciferník je dělen černými arabskými čísly pro hodiny, opatřen dvojicí modřených ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "ULYSSE NARDIN LOCLE & GENEVE". Strojek s kotvovým krokem značen výrobcem a č. 68162. Na vnitřní straně pláště zn. výr. (ULYSSE NARDIN LOCLE) a č. 341364, švýc. puncovní značky a R-U pro cizí zboží Z-25. Stav A. Funkční, jdoucí.