Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Zlaté kapesní hodinky IWC

O16/650

Švýcarsko, Schaffhausen, IWC,

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY IWC

zač. 20. stol.
Zlaté pánské kapesní hodinky tříplášťové, Au 585/1000, celková (hrubá) hmotnost 66,98 g, Ø 4,8 cm, vnitřní plášť obecný kov. Zlatavý ciferník je dělen černými arabskými čísly pro hodiny (včetně 24hodinových hodnot), opatřen dvojicí modřených ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "International Watch Co SCHAFFHAUSEN". Strojek s kotvovým krokem značen výrobcem a č. 917942. Na vnitřní straně pláště zn. výr. a č. 943194, švýc. puncovní značky a čsl. pro cizí zboží Z-34. Plášť s proužkovým dezénem je na přední straně opatřen rytými iniciálami "KK". Stav A/B. Funkční, jdoucí.