O16/651
Švýcarsko, Biel, Union Horlogère,
STŘÍBRNÉ KAPESNÍ HODINKY UNION
1893-1934
Stříbrné, částečně zlacené dvouplášťové pánské kapesní hodinky, bílý ciferník o Ø 4,8 cm je členěn černými arabskými číslicemi pro hodiny, opatřen dvojicí ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "UNION HORLOGERE". AG 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 70,80 g. Strojek s kotvovým krokem. Na vnitřní straně pláště švýc. a něm. puncovní značky, "K&M", ryz. číslo a sériové č. 139342. V původní etuji.
Stav C.
Funkční, jdoucí, chybí 2 zuby západkového kola.
Osvědčení puncovního úřadu.