O16/655
ZLATÉ NÁRAMKOVÉ HODINKY SIGMA
Švýcarsko,
20. stol.
Zlaté mechanické náramkové hodinky, ciferník zlaté barvy je členěn minutovými a pětiminutovými dílky s arabskými číslicemi po čtvrthodinách a opatřen dvojicí ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "SIGMA". Čsl. puncovní značka pro cizí zboží Z-34. Černý kožený pásek d. 21,5 cm.
Funkční, jdoucí.