O16/672
LAKOVÁ DÓZA
Rusko, Fedoskino,
1957
Obdélná dóza z papírmaše, černě lakovaná, víko na stěžejce zdobeno pestře malovaným a zlaceným výjevem ze slavné ruské lidové pohádky o Mrazíkovi, v levém dolním rohu malby značeno: "Фeно 1957. Н. Точеновa.", na vnitřní straně víka věnování: "Участники VI. Всемирный фестиваль молодёжи и студентов Москва 1957.". 15,5x11,5 cm.
Stav B/C.