Hlavní stránka > Aukce > 18. Šperky, Mince, Varia > Zlatá souprava s malbou na porcelánu

O18/001

↑ Zpět na položky »

ZLATÁ SOUPRAVA S MALBOU NA PORCELÁNU

Rakousko, 2. třetina 19. stol.
Biedermeierová brož s porcelánovým medailonem, zdobeným pestře malovanou miniaturou čtenářky u stolu a klece s kanárkem, vsazeným do obdélného prolamovaného rámečku ze žlutého zlata, opatřeno také závěsem. Spolu: náušnice v obdobném stylu s malbou dvojportrétu matky s dítětem, novodobé klenotnické klipsy. Celková (hrubá) hmotnost 17,44 g, 3x4 cm (brož), d. 2,5 cm (náušnice). Au 420/1000. Stav restaurováno.

↑ Zpět na položky »