Hlavní stránka > Aukce > 18. Šperky, Mince, Varia > Zlatý náramek s diamanty

O18/018

ZLATÝ NÁRAMEK S DIAMANTY

Maďarsko, 20. stol.
Náramek ze žlutého zlata, tvořený dvojitým řetízkem, uprostřed rozdělený a osazený 11 drobnými diamanty o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,7 ct, zásuvné zapínání s pojistkami. Maďarská puncovní značka, ryzostní číslo. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 31,97 g, d. 18,5 cm. Stav A.