O18/138
ZLATÉ NÁRAMKOVÉ HODINKY FELCA
Švýcarsko,
pol. 20. stol.
Zlaté pánské mechanické náramkové hodinky, ciferník stříbřité barvy o Ø 3,4 cm je členěn vteřinovými dílky a arabskými číslicemi pro hodiny, opatřen trojicí ruček - hodinovou, minutovou a vteřinovou / stopkami, telemetrickou a tachymetrickou stupnicí, značen "Felca INCABLOC 17 JEWELS". Zlaté pouzdro značeno na zadní straně / víčku švýcarskou puncovní značkou po r. 1934, ryzostním číslem, č. "142" a "105". Au 750/1000. Hnědý kožený řemínek, na vnitřní straně značený "Anti Alergic / Genuine Leather", d. 23 cm. Funkční, jdoucí.