Hlavní stránka > Aukce > 18. Šperky, Mince, Varia > Rámeček na fotografii

O18/146

RÁMEČEK NA FOTOGRAFII

20. stol.
Stolní rámeček na fotografii se zadní opěrkou, zlacené stříbro, červený guilloché email, florální a zoomorfní apliky s diamantovými routami a fialovými kaménky, celková (hrubá) hmotnost 220,65 g, 14x10,5 cm. Ag 916/1000. Stav A.