Hlavní stránka > Aukce > 20. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dáma se psem

O20/010

Jan Šebek (1890-1966)

DÁMA SE PSEM

1906
Olej na kartonu, 45,5x20,5 cm, signováno vpravo dole "Jan Šebek", verso datace tužkou. Rámováno. Stav B.

Malíř a ilustrátor. V letech 1922-1923 navštěvoval ateliér Maxe Švabinského na Akademii výtvarných umění, od roku 1926 pracoval u prof. Alfonse Muchy.