Hlavní stránka > Aukce > 20. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dřevěný most

O20/047

Zdeňka Vorlová - Vlčková (1872-1954)

DŘEVĚNÝ MOST

1927,1928
Dva akvarely na papíru 40,5x54 cm, sign. a dat. vlevo "Z. Vorlova 1928". Paspartováno, rámováno, zaskleno. 38,7x52,7 cm, sign. a dat. vlevo dole "1927 Z Vorlova". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.