O20/047
Zdeňka Vorlová - Vlčková (1872-1954)
DŘEVĚNÝ MOST
1927,1928
Dva akvarely na papíru
40,5x54 cm, sign. a dat. vlevo "Z. Vorlova 1928". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
38,7x52,7 cm, sign. a dat. vlevo dole "1927 Z Vorlova". Paspartováno, rámováno, zaskleno.