O20/051
Lea Reinhart (1877-1970)
ZÁTIŠÍ S KYTICÍ MOCHYNĚ
Olej na plátně, 65x50,5 cm, sign. vlevo nahoře "Lea Reinhart". Rámováno.
Lea Reinhart - studovala u vídeňských malířů Roberta Scheffera a Adalberta Franze Seligmanna. Její specializací byly minuciózně provedené malby s vyobrazením mnoha detailů, např. krajek, řezeb slonovin apod., které se objevovaly především v bohatých zátiších, dýchajících atmosférou Vídně přelomu století.