O20/052
Rudolf Klingsbögl (1881-1943)
ZÁTIŠÍ S HODINAMI
Olej na sololitu, 123x150 mm (výřez rámu), sign. vpravo nahoře "Rudolf Klingsbögl". Rámováno. Stav A-B.
Rudolf Klingsbögl - vídeňský malíř, podnikal časté návštěvy Mnichova a Paříže. Maloval interiéry domů a dílen, hospodské a sklepní motivy. Často se podepisoval "Klingsberg".