O20/054
Grete Rosenfeld
INTERIÉR SBĚRATELOVA DOMU
1914
Olej na plátně, 93x66 cm, zn. a dat. vpravo dole "Grete Rosenfeld 1914".
Stav A/C.
Pohled do interiéru s obrazy, sochami, starožitným nábytkem a sběratelskými bibeloty.
Rámováno v dobovém zlaceném blondelovém rámu.