O20/115
Leopold Alfred Hindorf (1824-1892)
LETOVICE
Vydáno v Berlíně 1867
Litografie na papíru, 183x120 mm (výřez pasparty), značeno v listu "Lettowitz. Hauptquartier des General Commandos am 15. Juli 1866".
Paspartováno.
Leopold Alfred Hindorf - pruský generálmajor a malíř. Jeho obrazy nalezeny na Velké berlínské umělecké výstavě v roce 1903.