Hlavní stránka > Aukce > 20. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Letovice

O20/115

Leopold Alfred Hindorf (1824-1892)

LETOVICE

Vydáno v Berlíně 1867
Litografie na papíru, 183x120 mm (výřez pasparty), značeno v listu "Lettowitz. Hauptquartier des General Commandos am 15. Juli 1866". Paspartováno. Stav A.

Leopold Alfred Hindorf - pruský generálmajor a malíř. Jeho obrazy nalezeny na Velké berlínské umělecké výstavě v roce 1903.