O20/205
TROJICE OBRAZOVÝCH RÁMŮ
20. stol.
Trojice štukových zlacených obrazových rámů v barokním stylu. Na zadní straně papírový štítek výrobce : "N. MANN & SONS / PICTURE FRAME MAKERS / 7 MONMOUTH STREET / LONDON WC2H 9DA / Telephone: 01-836 9049 Established 1849 ". Vnitřní rozměr: 61x51 cm.
Stav A-B.