O21/034
VÝSTAVA DĚL A. RODINA V PRAZE 1902 S DOPROVODNÝM TEXTEM
1902
Vel. 19x9,5 cm, nestr. Brožovaná vazba se zlacením. Titulní strana sign. a dat. "nečitelné, 24. 5. 1902". IV. Výst. Sp. Výtv. Um. Manes. - KATALOG VÝSTAVY DĚL SOCHAŘE AUGUSTE RODINA V PRAZE. ZAHRADA KINSKÉHO OD 10. V. DO 15. VII. 1902.
Vel. 4°, 29,5x23,5 cm, 58 s. Brožovaná vazba se zlacením. "SOCHAŘ A. RODIN". Péčí a nákladem Spolku výtvarných umělců "MANES" v Praze. 1902. TISKEM Dra ED. GRÉGRA V PRAZE.
Povolená vazba, zadní stránky reklam úplně volně vložené, hřbet mírně porušen.
Vložený výstřižek z novin upozorňující na blížící se výstavu A. Rodina v Praze v Kinského zahradě.