O21/109
Josef Liesler (1912-2005)
TAKÉ JEDNO FAUNOVO ODPOLEDNE
1987
Vel. 4°, 31x20 cm, 36 listů. Bibliofilie vyzdobena 6 hlubotiskovými kombinovanými technikami (12,2x21 cm), 3 celostránkové jsou signovány a datovány. Vytištěno na ručním papíru z Velkých Losin, vydáno v edici Lyry Pragensis v nákladu 200 výtisků. Tento výtisk má číslo 89/200. Šitá vazba volně v papírové obálce opatřena transparentní fólií. Rozměry: 19,5x30,5 cm.
Stav: Výborný
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.