O21/138
Josef Liesler (1912-2005)
KOUZELNÍK DÜRER
1981
Barevná litografie na papíru, 73,6x53,9 cm, čísl., sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "109/120 Liesler 81", verso tužkou "Josef Liesler 150 00 Praha 5, Xaveriova 17, ČSSR. Kouzelník Dürer der Zauberer, litografie 1987 60x44".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.