O21/144
Jiří Anderle (1936)
CYKLUS ANTIKA - KRONOS, RHEIA A STARCI
1981
Suchá jehla a lept na papíru, 47,9x61,4 cm, zn., sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "E. A. Cyklus antika, Kronos, Rheia a starci, XXIX/XXX Anderle 1981".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.