Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > Sborník 1978

O21/167

SBORNÍK 1978

1978
Soubor grafik, kreseb a fotografií. Kresba tužkou na papíru, 29x29 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole "Martin Pavala 78". Fotografie, 28,8x28,6 cm, sign. a dat. "Ruller 78". Suchá jehla na papíru, 28,9x28,6 cm, sign. na zadní straně tužkou "Jasan Zoubek". Fotografie, 29x29 cm, čísl., sign. a dat. tužkou pod fotografií "19/50 Ivan Kafka 78". Linoryt na papíru, 29x29,1 cm, čísl., sign. a dat. tužkou dole "X/XX A. Skalický 78", sign. a dat. na zadní straně tužkou "A. Skalický 1978". Barevná kresba na papíru, 28,8x28,8 cm, čísl., zn., sign. a dat. tužkou dole "orig 21/30 Píseň podzimního šatníku (podpis nečitelný) 78". Barevná koláž na papíru, 28,3x28,3 cm, na zad. str. sign. pastelkou "Nováčková". Kresba perem na papíru, 28,9x29 cm, zn. na zadní straně tužkou "Martin John". Papírová obálka zn. razítkem "Osobní sbírka Alexandr Skalický st.". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.