Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > Soubor 7 grafických listů

O21/189

SOUBOR 7 GRAFICKÝCH LISTŮ

20. stol.
Milada Kazdová (1911-2001): litografie na papíru, 22,2x35,9 cm, sign. tužkou vpravo dole pod tiskem "M. Kazdová". Paspartováno. Jaroslav Lukavský (1924-1984): mědiryt na papíru s vodoznakem, 21,6x15,2 cm, sign. tužkou vpravo dole „J. Lukavský“. Ref. MG, inv. č. C 19072. Vojtěch Cinybulk (1915-1994): Hamlet. Dřevoryt na papíru, 17x11 cm, sign. tužkou vpravo dole pod tiskem „Cinybulk“, čísl. vlevo dole 30/100. Vojtěch Cinybulk (1915-1994): Dřevoryt na papíru, 12x6,5 cm, sign. tužkou vpravo dole pod tiskem „Cinybulk“. Adjustováno na kartonu. Karel Štěch (1908-1982): Vzepětí. Ca 1940. Dřevoryt na ručním papíru, 23x35,3 cm, sign. tužkou vpravo dole pod tiskem "K. Štěch". Paspartováno. Antonín Majer (1882-1963): dřevořez na papíru, 22,9x24,9 cm, sign. v tisku vlevo dole "A. MAJER". Další exemplář je uložen ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. C 4766. Adjustováno na kartonu, paspartováno. Milan Zezula (1921-1992): akvarel na papíru, 1965, 21,3x29,8 cm, sign. a dat. tužkou vpravo nahoře v kresbě "MZezula65". Adjustováno na kartonu. Podkladový karton ušpiněn, pokrčen, natržen, přes kresbu v pravé části jemný škrábanec.